Neler yeni

Satılık Palit Gamerock , PNY XLR8 | RTX 3090, 3080Ti, 3080 10GB | Temiz, Sorunsuz, Ekran Kartları

PCBudur

Aktif Üye
Uzman
Konular
24
ModArt Kredi
0
c29eu1x.jpg

Palit Gamerock , PNY XLR8 | RTX 3090, 3080Ti, 3080 10GB | Temiz, Sorunsuz, Ekran Kartları

Merhabalar,

Ürünler yurtdışıdır. İçi açılmamış, herhangi bir sorunu bulunmayan temiz kartlardır.
İstanbul içi (Eyüp, Çırçır mah.) elden alabilirsiniz diğer illere ise kargolanmaktadır.

PNY RTX 3090 XLR8 XLR8 Revel Epic-X | 13.000 TL (21.03.2021 Amazon.it Faturalı, Kutulu)
Palit RTX 3080 Ti Gamerock OC | 11.000 TL (Kutusuz, Faturasız)
Palit RTX 3080 Gamerock OC 10GB | 9.000 TL (Kutusuz, Faturasız)

PCBudur Bilgisayar & Bilişim Hizmetleri
Mehmet Burak Güngör
534 321 15 44

3kkd1vi.jpg

mmuqons.jpg

7g4swdh.jpg

mjq1aau.jpg

39zvsjs.jpg

8c2vd07.jpg

3bk32ht.jpg

Son düzenleme:

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
c29eu1x.jpg

Palit Gamerock OC RTX 3080Ti ve RTX 3080 10GB | Temiz, Sorunsuz

Merhabalar,

Gerçekten kaliteli bir ürünler olduğunu kartları elinize aldığınızda hissediyorsunuz. Gamerock OC Palit'in en güçlü modelidir.
Ürünler yurtdışından alınmadır, kutusuzdur. İster uzaktan bağlantı ile isterseniz yerimde test etme imkanınız vardır.
İçi açılmamış, herhangi bir sorunu bulunmayan temiz bir kartlardır.
İstanbul içi (Eyüp, Çırçır mah.) elden alabilirsiniz diğer illere ise kargolanmaktadır.

Palit RTX 3080 Ti Gamerock OC | 11.000 TL
Palit RTX 3080 Gamerock OC 10GB | 9.000 TL

Mehmet Burak Güngör
534 321 15 44

dgqw4w7.jpg

9ay7dl7.jpg

e940bnx.jpg

tqx2w4i.jpg
Uzun zamandır 2. el ekran kartları için kaliteli fotoğraflı bir ilan görmemiştim ama bu kadar kaliteli bir yazım hatasız fotoğraflı ilanda Furmark testlerinin Vram / gpu hotspot sıcaklıklarının bulunması hoş olurdu.

PCBudur

Aktif Üye
Uzman
Konular
24
ModArt Kredi
0
Uzun zamandır 2. el ekran kartları için kaliteli fotoğraflı bir ilan görmemiştim ama bu kadar kaliteli bir yazım hatasız fotoğraflı ilanda Furmark testlerinin Vram / gpu hotspot sıcaklıklarının bulunması hoş olurdu.

Teşekkür ederim. Almak isteyen zaten test ediyor. Uzaktan bağlantı veriyorum veya geldiğinde bilgisayarıma takıyorum bakıyor.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
c29eu1x.jpg

Palit Gamerock OC RTX 3080Ti ve RTX 3080 10GB | Temiz, Sorunsuz

Merhabalar,

Gerçekten kaliteli bir ürünler olduğunu kartları elinize aldığınızda hissediyorsunuz. Gamerock OC Palit'in en güçlü modelidir.
Ürünler yurtdışından alınmadır, kutusuzdur. İster uzaktan bağlantı ile isterseniz yerimde test etme imkanınız vardır.
İçi açılmamış, herhangi bir sorunu bulunmayan temiz bir kartlardır.

Palit RTX 3080 Ti Gamerock OC | 11.000 TL
Palit RTX 3080 Gamerock OC 10GB | 9.000 TL

Mehmet Burak Güngör
534 321 15 44

dgqw4w7.jpg

9ay7dl7.jpg

e940bnx.jpg

tqx2w4i.jpg
Kartlar baya hoş duruyor. Tam dikey takmalık

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
16
ModArt Kredi
0
Katılıyorum, sonuçta expertize götürüp para verdiğimiz bişey değil. Bikaç test yapılıp fotoğraflarına yanına koyulabilir :) böylece miningte de kartlar ne kadar yoruluyor, performansı düşüyor mu diye insanların aklında soru işareti kalmaz.

• Beğen
Tepkiler: Sea

PCBudur

Aktif Üye
Uzman
Konular
24
ModArt Kredi
0
Katılıyorum, sonuçta expertize götürüp para verdiğimiz bişey değil. Bikaç test yapılıp fotoğraflarına yanına koyulabilir :) böylece miningte de kartlar ne kadar yoruluyor, performansı düşüyor mu diye insanların aklında soru işareti kalmaz.

Müsait olduğumda ekleyeceğim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.