Neler yeni

Kasanın Temperli Camı Kırık Geldi

UluKaplan

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Merhaba arkadaşlar. Gaming Gen sitesinden Technopat tn3 hazır sistemini aldım . Ürün Yurtiçi kargo ile geldi fakat kargoyu açtığımda kasanın temperli camının paramparça olduğunu gördüm. Kasanın poşetleri üstünde, camın jelatini üstünde, zaten çıkarmaya çalışırsam cam tamamen parçalara bölünür. Kutuyu açma esnasında da bir kaç fotoğraf çektim. Peki şimdi ne olacak? Değişim yaparlar mı? Sistemi tamamen geri mi isterler temperli camı değiştirmek için yoksa yeni bir sistemle mi değiştirirler? Camın ufak ufak bir dünya parçası kasa içinde sağa sola dökülüyor, bu parçalar kasada ki parçalara , donanımlara zarar vermiş olabilir. Sadece camı değiştirip göndermeleri çok kafama yatmadı. Ayrıca tekrardan sistemi kargola, İstanbula gönder, bir dünya yol gidecek. Sistem parçalarının daha fazla zarar görme ihtimali de var. Sizlerin başına hiç böyle bir durum geldi mi? Süreç nasıl işliyor, bilgilendirirseniz sevinirim.

є∂ηα

Aktif Üye
Uzman
Konular
26
ModArt Kredi
0
Böyle durumlarda kargocu geldiğinde kargonun herhangi bir yerinde hasar var mı yok mu urunu çıkartıp baktım, öyle yolladım. Bir şekilde değiştirdiler ama uğraş dur yani.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Merhaba arkadaşlar. Gaming Gen sitesinden Technopat tn3 hazır sistemini aldım . Ürün Yurtiçi kargo ile geldi fakat kargoyu açtığımda kasanın temperli camının paramparça olduğunu gördüm. Kasanın poşetleri üstünde, camın jelatini üstünde, zaten çıkarmaya çalışırsam cam tamamen parçalara bölünür. Kutuyu açma esnasında da bir kaç fotoğraf çektim. Peki şimdi ne olacak? Değişim yaparlar mı? Sistemi tamamen geri mi isterler temperli camı değiştirmek için yoksa yeni bir sistemle mi değiştirirler? Camın ufak ufak bir dünya parçası kasa içinde sağa sola dökülüyor, bu parçalar kasada ki parçalara , donanımlara zarar vermiş olabilir. Sadece camı değiştirip göndermeleri çok kafama yatmadı. Ayrıca tekrardan sistemi kargola, İstanbula gönder, bir dünya yol gidecek. Sistem parçalarının daha fazla zarar görme ihtimali de var. Sizlerin başına hiç böyle bir durum geldi mi? Süreç nasıl işliyor, bilgilendirirseniz sevinirim.
Kargoyu teslim aldığında sorumluluk sana geçiyor. Yani kabul etmiş oluyorsun. En iyisi değişim iste. Ne yaparlar onlara kalmış.

ramazandeveli

Pro Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
Ben olsam müşteri temsilcisi ile kibar ve efendice derdimi anlatır. Yardımcı olmasını isterdim.

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Ah be hocam.. keşke kuryeyi göndermeden kutuyu açıp kontrol etseydiniz. Bu saatten sonra gaming gen ne derse o maalesef. Güzelce durumu açıklayıp yardım istemek en iyisi olur sanırım. Yurtiçi kargodan gelen ürünlerimin hepsinin kutusunda ya delik ya ezik oluyor. Yıllar öncede kutu parçalanmış ve içinde ki ürün kırılmış halde kapıma bırakıp sessizce tüymüşlerdi :) Allah’tan satın aldığım firma yardımcı olmuştu.

Veteran

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
13
ModArt Kredi
0
Üzüldüm. Dünya kadarda para vermişsinizdir o sisteme ki o paralar hiç kolay kazanılmıyor. Ben bu sebeplerle bir firmaya güvensem dahi kargoya güvenmediğimden ve arkadaşlarında ifade ettiği gibi gelen kargocuyu tut beklet sistemi aç falan,ben pek bunu yapacak daha kargo elemanı görmedim. Ya kavga edeceksin lanet edeceksin sistemi almayacaksın ya da bırakıp defolur giderler yani. Neden? Çünkü sorumluluk almak istemiyorlar. O zaman yapma bu işi değil mi? İnsanda biraz karakter ve Allah korkusu da olması lazım tabi. Velhasılkelam ben bu sebeplerden ötürü özellikle kasa v.b gibi büyük parçaları elle gidip almayı tercih ederim. Mümkünse ve imkânım var ise diğer parçaları da tabi. Fiyatlar malumunuz. Ödenen tutarlar şahsım adına riske edilecek düzeylerde meblağlar değil. Gerçi öyle olsa dahi başkaları yüzünden neden siz ya da ben veya bir başkası mağdur olsun ki? En iyisi mümkünse hiçbir zaman riske etmemek :) Ama gördüğüm kadarıyla siz şehir dışından aldığınız için böyle bir yola başvurmuşsunuz. Belki de mecbur kalmışsınız bilemiyorum ya da tercihiniz bu yöndeydi. Umarım en kısa sürede sorunsuz sıkıntısız bir şekilde durum sizin lehinize şekilde çözümlenir.

Sonucu da buradan bizlerle paylaşırsanız bizim adımıza da bir deneyim olmakla birlikte ve firmanın bu tarz konu ve durumlarda nasıl bir tavır davranış sergilediği hakkında fikir sahibi olmamıza yardımcı olur.

є∂ηα

Aktif Üye
Uzman
Konular
26
ModArt Kredi
0
Dün benim sistem de Yurt İçi kargodan geldi, temperli camlı kasaların çoğu kırık geliyordu. Aklımda benimki de öyle gelirse diye demiyor değildim yani. Allah'tan kargo akşam 6 gibi geldi, 4'e kadar işteydim vs. gelince kontrol ettim yolladım bi' sıkıntı yoktu.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.