Neler yeni

İsrail Polisinden Mescid-i Aksa'ya Baskın !

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
İsrail polisi, işgal altındaki Doğu Kudüs'te bulunan Mescid-i Aksa'ya baskın düzenleyerek Kıble Mescidi'ne sığınanlara ses bombası ve kauçuk kaplı mermiyle müdahale etti. Cop ve kabza ile mesciddeki insanları darp etti.

Yapılanlar insanlık suçudur. Hiçbir şey olmamış gibi davranmamak lazım. Şimdiye kadar forumda paylaşılmamasına üzüldüm.

Spoiler içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Allah Kahhar sıfatıyla kahreylesin bunları.

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Yapılanlar insanlık suçudur. Hiçbir şey olmamış gibi davranmamak lazım. Şimdiye kadar forumda paylaşılmamasına üzüldüm.
Yapılanlar insalık suçu fakat aynı zamanda müslümanlara yapıldığı için bu konuda sayfalarca tartışma olmayacak. İnsanlıktan bahsedenler aslında insanlığı dinine, diline ve ırkına göre ayrıştırmış varlıklar. Normal zamanda insanlıktan bahsederlerken herkes mest olur ama böyle zamanlarda o kişiler saklanacak delik arar. Aslında mevzu gayet açık ama kime ne anlatacağız. İki yüzlülüğün içine işlediği bir topluluk var maalesef.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Şimdiye kadar forumda paylaşılmamasına üzüldüm.
Bende sana bunu sorarım
İlk defa olmadı bu olay
Yakın zamanda da oldu sen neredeydin
Yapılanlar insanlık suçudur
Başka bir inanca , ırka sahip olsak bile insanız
Bu olay kilisede olsaydı dünya ülkeleri sessiz kalır mıydı?

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Hitler Haklıydı...
Hitleri geç o artık öldü.
Sizler neden duruyorsunuz ben asıl onu merak ediyorum. Gidip Filistine destek olmanız lazım.

Hatta nerede o Müslüman ülkeler. Nerede o şeriatı destekleyen Müslüman ülkeler?
Filistine hangi Müslüman ülke yardım ediyor?
Hiç bunu düşündünüz mü? Tabiki de Hayır 😉

İsraili kötülemek yahudilere laf atmak yerine Filistine destek vermeyen ülkeleri önce taşlayın. Yani iğneyi başkasına çuvaldızı kendine batır demişler.

Filistin tek başına yalnız bırakıldı.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Şimdiye kadar forumda paylaşılmamasına üzüldüm.
Forumda paylaşım yapanlar senin benim gibi kullanıcılar. Yani şimdiye kadar senin paylaşman gerekirdi 😉 Geç paylaştığın için kendine kızdın bence 😁

Herkes haber izleyecek diye bir kaide yok.

elrodh1337

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
İsrail polisi, işgal altındaki Doğu Kudüs'te bulunan Mescid-i Aksa'ya baskın düzenleyerek Kıble Mescidi'ne sığınanlara ses bombası ve kauçuk kaplı mermiyle müdahale etti. Cop ve kabza ile mesciddeki insanları darp etti.

Spoiler içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.
Ben bu konuda siyasi ve bu tür paylaşımların forum için uygun bulmadığımdan dolayı paylaşım yapmıyorum herkesin siyasi görüşü var ve burası bir topluluk herkes aynı fikirde değil ideoloji insana özgü birşey karar verip vermemek insanın elinde olduğunu düşünüyorum

cinaryasar

Pro Üye
Uzman
Konular
30
ModArt Kredi
0
Demokrasi ülkesi dostları Amerika yanlarında olunca tabi ki de rahatça zorbalık yapar alçaklar.

Elbette şimdi bana tepki gösterecekler olacaktır ama cidden Hitler zamanında iyi bir şey yapmış, düşünsenize o zaman o kadar Yahudi öldürülmeseydi neler yapacaklardı.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Tartışma konusu değildir.
Sabaha kadar lanetlesek hiçbir şey değişmeyecek.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Hitler yaptı da ne oldu
BİG BOSS
rockefeller ve rothschild

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Ben bu konuda siyasi ve bu tür paylaşımların forum için uygun bulmadığımdan dolayı paylaşım yapmıyorum herkesin siyasi görüşü var ve burası bir topluluk herkes aynı fikirde değil ideoloji insana özgü birşey karar verip vermemek insanın elinde olduğunu düşünüyorum
Ya forumda paylaşılmasında sorun yok. Sonuçta dünya dündemi diye bir kategori koyduk diğer forumlarda da paylaşılıyor o yüzden ona bir şey diyemem 😁

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.