Neler yeni

Hangi kitabı okuyorsunuz?

• Konbuyu başlatan yusasa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 266

yusasa

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
İyi forumlar herkese, şu an hangi kitabı okuyorsunuz ve genellikle okuduğunuz kitap türü nedir? ben şu an Savaş ve Barış okuyorum ve genellikle tarih kitapları okuyorum. Ve özellikle takip ettiğiniz bir yazar var mı? Ben şu an Bernard Werber isimli yazarın kitaplarını toplamaya çalışıyorum, oldukça etkileyici felsefik kitapları bulunuyor, genellikle karıncalar serisiyle okunuyor ama tanrılar serisi de efsanedir.

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Genel olarak Franz Kafka,Charles Bukowski okuyorum. En sevdiğim kitap ise Mileneya Mektuplar.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
İyi forumlar herkese, şu an hangi kitabı okuyorsunuz ve genellikle okuduğunuz kitap türü nedir? ben şu an Savaş ve Barış okuyorum ve genellikle tarih kitapları okuyorum. Ve özellikle takip ettiğiniz bir yazar var mı? Ben şu an Bernard Werber isimli yazarın kitaplarını toplamaya çalışıyorum, oldukça etkileyici felsefik kitapları bulunuyor, genellikle karıncalar serisiyle okunuyor ama tanrılar serisi de efsanedir.
Benim de şu an okuduğum bir kitap yok ama Şeker Portakalı favori kitaplarımdan biridir. Sonrasında Amin Maalouf'un Semerkant efsaneydi. Diğer dünya klasiklerini hesaba katmıyorum zaten. Bir tane daha eklicem ama yazarın adını unuttum iyi mi 🤣 Askerde iken okuduğum bir kitaptı.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.