Neler yeni

Güvenlik amaçlı modem önerisi

black-man

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
Bütçe: 3500
Güvenlik amaçlı modem önerisi alabilir miyim şimdiden teşekkürler.

PythonoX

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
Ne tür bir güvenlik?

Son düzenleme:

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
224
ModArt Kredi
0
Ne tür bir güvenlik? Cok basit anlamsız bir konu?
PythonoX PythonoX Dostum konu sahibi için önemli demek ki böyle bir başlık açmış. Anlamsız demek bence kaba olmuş lütfen o cümleni sil.

Arkadaş modemler hakkında bilgili olmayabilir. Kendisini doğru bir şekilde yönlendirmek ve destek olmak gerekirken anlamsız demek haksızlık olur. Haksız mıyıım?

PythonoX

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
PythonoX PythonoX Dostum konu sahibi için önemli demek ki böyle bir başlık açmış. Anlamsız demek bence kaba olmuş lütfen o cümleni sil.

Arkadaş modemler hakkında bilgili olmayabilir. Kendisini doğru bir şekilde yönlendirmek ve destek olmak gerekirken anlamsız demek haksızlık olur. Haksız mıyıım?
Yok yanlış anladınız? Anlamsız derken cümleyi anlayamadım tekrar düzeltirmisin gibisinden bahsetme yaptım yanlış anladıldı ise kusura bakmayın.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
224
ModArt Kredi
0
Yok yanlış anladınız? Anlamsız derken cümleyi anlayamadım tekrar düzeltirmisin gibisinden bahsetme yaptım yanlış anladıldı ise kusura bakmayın.
İşte yanlış bir cümle bazen kırıcı oluyor arkadaşta alınmış doğal olarak bizde okuyunca aynı tepki oldu.
Neyse sıkıntı yok. Biz forumda kalkıp direk uayrı atmıyoruz abi kardeş gibi sözlü olarak ilerliyoruz şu an fark ettiysen.

Sonuçta hepimiz insanız hatamız olur yanlış yazım olur ön yargı ile yaklaşmıyoruz her şeyin bir açıklaması vardır ve orta yolu bulunur ❤️
Bizim forumun farkı olsun buda değil mi 😁

Bu arada arkadaş galiba koruma özelliği yüksek bir modem arıyor. Oda zaten konuyu detaylandırmamış.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
224
ModArt Kredi
0
Bütçe: 3500
Güvenlik amaçlı modem önerisi alabilir miyim şimdiden teşekkürler.
black-man black-man Konuyu detaylandırırsan ço kdaha iyi olur. Bak diğer kullanıcılar soruyor ne tür güvenlik düzeyi lazım diye.

Yani şifre koruması mı olacak hacklenmeye karşı daha üst düzey korumalı bir modem mi olsun istiyorsun gibi gibi detaylar lazım.

black-man

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
black-man black-man Konuyu detaylandırırsan ço kdaha iyi olur. Bak diğer kullanıcılar soruyor ne tür güvenlik düzeyi lazım diye.

Yani şifre koruması mı olacak hacklenmeye karşı daha üst düzey korumalı bir modem mi olsun istiyorsun gibi gibi detaylar lazım.
öncelikle konuyu açıkça anlatamadığım için özür dilerim. şöyle analatayım kablosuz olarak wpa korumalı malware dos, ddos korumalı hani routerlarda oluyor ya üst düzey güvenlik önlemleri buna sahip bir modem tavsiyesi istiyorum.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
224
ModArt Kredi
0
öncelikle konuyu açıkça anlatamadığım için özür dilerim. şöyle analatayım kablosuz olarak wpa korumalı malware dos, ddos korumalı hani routerlarda oluyor ya üst düzey güvenlik önlemleri buna sahip bir modem tavsiyesi istiyorum.
Benim kullandığım Asus AX86U cihazında bu tür korumalar mevcut ama fiyatı maalesef pahalı. Daha uygun bu korumaları sağlayan cihazlar vardır diğer arkadaşlar yardımcı olur muhakkak.

black-man

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.
Link Removed
TP-Link harici önermem. Eğer router istiyorsanız.
hocam modem istiyorum bu işin uzman markasıda netgeardır.

Onu modem gibi de kullanabiliyorsun merak etme :) ama tek fark adsl desteği yok maalesef yani telefon hattı girişi yok. Fiber hatta sahip olanlar kullanabiliyor.
malum şehir merkezinde yaşamamıza rağmen en fazla 82 alıyorum.

PythonoX

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
hocam modem istiyorum bu işin uzman markasıda netgeardır.

malum şehir merkezinde yaşamamıza rağmen en fazla 82 alıyorum.
İşin uzmanı bence FritizBox :)
Modem mi? Router mı? Altyapınız fiber ise router? Dsl ise Modem?

black-man

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
Link Removed
Link Removed
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.
Link Removed
TP-Link harici önermem. Eğer router istiyorsanız.
Link Removed
Bu bahsettiğiniz modem popüler bir modem bu arada.

modem istiyorum hocam

router ayrıyetten alacağım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.