Neler yeni

Rehber Google Kamera ile Harika Fotoğraflar

• Konbuyu başlatan ™ROOT
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 665

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere uzun yıllardır kullandığım Google Kamera uygulamasından bahsetmek istiyorum.
Google kamera uygulaması google pixel telefonların orjinal kamera uygulamasıdır.
HDR+ özelliği sayesinde ortaya mükemmel sonuçlar çıkarıyor. Google Kamera içerisinde bulunan yapay zeka sayesinde çekilen fotoğrafları yazılımsal olarak işleyip size en güzel sonucu verir. Tamamen açık kaynak kodludur yani kullanımı yasaldır. kullanmak isteyenler için aşağı linkleri ve daha önce ayarladığım config dosyalarını bırakıyorum.
Çektiğiniz fotoğrafları telefon modelinizi belirterek yorumlarda paylaşırsanız diğer arkadaşlara örnek olması için iyi olacaktır.

NOT: ANDROID 11 VE ÜZERİ CİHAZ GEREKTİRİR ANDROİD 10 İÇİN TEST ETMEDİM.

Spoiler içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

+

Spoiler içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

ÖRNEK

1666992114237.png

Ekli dosyalar

• Config.xml
    344 KB · Görüntüleme: 92
  • photo_5971781155118233967_y.jpg
    photo_5971781155118233967_y.jpg
    46.8 KB · Görüntüleme: 87

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Kanka ben S22 Ultra aldım, merak ediyorum bi araya geldiğimizde bi karşılaştırma yapalım. Senin bunu beğenecek kadar hypelanmaman lazım s21 ultra'da :censored:
Ya s22 ile aynı kamera değişen bir şey yok ama beni çok tatmin etmedi. Huawei vardı bende o hepsine bin basar gerçekten.
Ayrıca S22 de de özellikle karanlık çekimde ekran hızlı cevap vermiyor. görüntüyü çektikten sonra asıl kaliteyi görüyorsun o sorun hala düzelmedi. Sistem kameraya abanırken ekran kaynak tüketmesin diye bahaneleri var ama sıkıntı yani.

Ben ekranda doğru düzgün göremedikten sonra ne fark eder. zoom görüntü çekicem mesela ekranda bulanık görünüyor resmi bi çekiyorsun aşırı net halde.

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
16
ModArt Kredi
0
Ya s22 ile aynı kamera değişen bir şey yok ama beni çok tatmin etmedi. Huawei vardı bende o hepsine bin basar gerçekten.
Ayrıca S22 de de özellikle karanlık çekimde ekran hızlı cevap vermiyor. görüntüyü çektikten sonra asıl kaliteyi görüyorsun o sorun hala düzelmedi. Sistem kameraya abanırken ekran kaynak tüketmesin diye bahaneleri var ama sıkıntı yani.

Ben ekranda doğru düzgün göremedikten sonra ne fark eder. zoom görüntü çekicem mesela ekranda bulanık görünüyor resmi bi çekiyorsun aşırı net halde.
e ben de huawei p20 pro kullanıyordum bundan önce adamlar resmen güncelleme ile HDR özelliğini sildiler telefondan, fotoğraf kalitesini düşürdüler, vs...

telefonu ilk aldığımda çektiğim fotolara bakıyorum huawei ile bide satmadan öncekileri karşılaştırıyorum resmen rezalet.

çektikten sonra düzeltiyor evet ama beni tatmin etti baya çıkan sonuçlar

azrailkenan

Yeni Üye
Uzman
Konular
3
ModArt Kredi
0
Nasıl yükleyecez config.xml falan var ya ondan soruyorum.
Telefon garantili orjinal sistem yüklü

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Nasıl yükleyecez config.xml falan var ya ondan soruyorum.
Telefon garantili orjinal sistem yüklü
apk kurduktan sonra konu alt kısımlarında xml yani cınfig dosyasının nasık yükleyeceğini görsel şekilde anlattım o işlemleri yaparak xml dosyasını kurabilirsin. Herhangi bir root gerektirmez cihazını garanti dışı bırakmaz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.