Neler yeni

Erken seçim?

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Büyük ihtimalle(varsayım,ön görü) erken seçim olucak planları;
.Doları düşürecek.
.Enflasyonu düşürecek.
.EYT.
.3 harfli marketler fiyatlarına düzenleme gelir.
İşte insanların gözünü böyle boyucaklar %85 çoğunlukta inanıp oy verecek.
Yol gösterenimiz,reisimiz gine kazanacak yürü bee yazmak zorundayım🤣

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Büyük ihtimalle(varsayım,ön görü) erken seçim olucak planları;
.Doları düşürecek.
.Enflasyonu düşürecek.
.EYT.
.3 harfli marketler fiyatlarına düzenleme gelir.
İşte insanların gözünü böyle boyucaklar %85 çoğunlukta inanıp oy verecek.
Yol gösterenimiz,reisimiz gine kazanacak yürü bee yazmak zorundayım🤣
İhtimal hem var hem yok gibi. Erkan seçim olmamalı.
Eğer millet akıllanmışsa erken seçimde işe yarar ama millet halinden memnunsa Haziran seçimi bile fayda etmez.
Her halükarda beklemedeyim. Seçim zamanı notumu vericem ve kendimce artık aklımdaki diğer planları hayata geçirmeye başlayacağım.
İnsanların son umudu kaldı. Kimse evladının açlıkla sınanmasını istemez. Daha da bir şey yazmiyim.

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
Erken seçim olursa Haziran dan biraz önce olur çok değil yakın zamanda ben öngörmüyorum

Son düzenleme:

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
Seçim ikinci tura kalır büyük ihtimalle umarım ülkemiz devletimiz halkımız için hayırlısı olur herkesin rahatlıkla yaşamaya hakkı var

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Ama gördüğüm,duyduğum,işittiğim şeylerden sonra gine kazanacak artık sözün bittiği yere gelmek üzereyiz geldikte.
Reisimiz , yol gösterenimiz yürü be hedef 2023 haziran Lozan bitti🤣🤣

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
ben seçim olmasını istemiyorum hatta tüm siyasetcilerin bu ulkeden uzaklaştırılmasını talep ediyorum
yeni bir çağ başlatıp gelecek için vatandaşından yana olan siyasetci adamlar çıksın piyasaya
anayasa tamamen sıfırlanıp yeniden düzenlensin
bu sistem artık yürümüyor 100 senede milletin kanını her gelen siyasetci emdi gitti
3, 5 iyi adam dışında anasını ağlattılar ulkenin birisi atatürkçülük ayrımı yapıyor diyeri din ayrımı yapıyor
birileride terörle düzen sağlamaya çalışıyor. bu düzene ve sorunlara son verecek bir lidere evet diyoruz
bu sebeble ahmet değil mehmette kazansa seçimi ustte belirlediğim kriterleri yapmadığımız sürece
hiç bir değişiklik olmaz bir laf var gelen gideni aratmıyor daha beter yapıp gidiyor.

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
16
ModArt Kredi
0
Bu hayatta "planlanandan erken gelen" hiçbişey iyi değildir.

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
16
ModArt Kredi
0
Planlanandan erken geliyorsa orada da bi sıkıntı olabilir. Müşteri parayı erkenden gönderdi örneği üzerinden konuşalım.

Extra iş mi isteyecek ? Yarın bigün senden bir konuda taviz vermeni isteyip, ben sana güvenip paranı bile erken gönderdim mi diyecek.. vs.. :)

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
Planlanandan erken geliyorsa orada da bi sıkıntı olabilir. Müşteri parayı erkenden gönderdi örneği üzerinden konuşalım.

Extra iş mi isteyecek ? Yarın bigün senden bir konuda taviz vermeni isteyip, ben sana güvenip paranı bile erken gönderdim mi diyecek.. vs.. :)
Knka kuruntu ile de yaşanmaz boşver sal gitsin şu dünyaya bir kere geliyorsun takmicaksin kafaya benim hayat felsefem bu takma kafaya gir halaya

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
16
ModArt Kredi
0
Knka kuruntu ile de yaşanmaz boşver sal gitsin şu dünyaya bir kere geliyorsun takmicaksin kafaya benim hayat felsefem bu takma kafaya gir halaya
😂 Kuruntu değil genel olarka bir hayat planı yaparsın planına uymazsa başka sıkıntılar doğurur. Erken doğan çocuk bile sıkıntı çıkartıyor

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Şişli bölgesinde AKP işe başladı.
Bu saatte ev ev gezip dağıyorlar. Bunun içi vakit çok erken galiba erken seçim olacak.

Not: Normalde bunu almazdım ama getiren adamı mahalleden tanıyoruz mazlum biri diye ses etmedim kırıcı olmak istemedim.

İçinde ne olduğunu ne yazıldığını sizlerle de paylaşmış oldum yakında hepinize gelir.
Önce AKP'nin elinde olmayan bölgelere geliyorlar hep.

20230103_202638.jpg
20230103_202928.jpg

20230103_202909.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.