Neler yeni

En iyi APU işlemci hangisi

chefilyas

Aktif Üye
Uzman
Konular
21
ModArt Kredi
0
Bütçe
2850 TL
2. Elden bi kaç işlemci gördüm apu bunlar
Ryzen 7 4750g 2.el 2850tl
Ryzen 5 5650g pro bu stokta kalmadı 2.el
2700
Ryzen 5 5600g 2.el 2500tl
Ryzen 7 5700G 2.el 2900tl sizce hangisi alınır ilk sistemim ekran kartına güvenmiyorum 2.el tarafından

chefilyas

Aktif Üye
Uzman
Konular
21
ModArt Kredi
0

Hamza Ensar Sağlam

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Butceme gaming ekipman da dahil olduğu için ekran kartina az bütçe kalıyor o yüzden ileride 3070 3080 fln alim diyorum 1 2 sene ye

Onu alim diyorum 3070 3080 de darboğaz yapmazsa

O halde asgari 2K monitör alman gerektiğini biliyorsundur umarım. RTX 3080 o işlemci ile 2K'da bile ucundan darboğaz yapar zaten.

GalaxySal450

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
7
ModArt Kredi
0
5700G dahili ekran kartı olduğu için 5700X 2.el bulabilirsen bütçene uygun al çeviri kurbanı oldum.
5700X'te dahili grafik birimi olmadığı için ve herhangi bir harici ekran kartı da yoksa bilgisayarda görüntü alınamaz.

Harici ekran kartı varsa görüntü alabilir.

Furkan Karagülle

Bilim ve Teknoloji
Uzman
Konular
88
ModArt Kredi
0
Piyasada şu an için en güçlü APU işlemci R7 5700G'dir. Yakın zamanda yeni modeller eklenecektir.

Tüm sistem için toplam bütçeniz nedir?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.