Neler yeni

Elimdeki 2 aylık Rtx3060'ı Satmak İçin Beklemeli miyim?

Ryosucc

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Yaklaşık 2.5 yıldır Asus Rog Rtx2070 kullanıyordum. Geçen yazın başı gibi bir sorundan (chipset olduğunu düşünüyorum) ekran kartım bozulmuştu. Garanti kapsamında olduğundan İncehesap bana Asus Tuf Rtx3060 V2 gönderdi. Ancak tam da ekran kartı elime geçtikten sonra sistemimi satmaya karar verdim.
Ne yazık ki bu sefer de minning çıkması ekran kartları yüzünden piyasa tamamen karıştı. Zarara girmek istemiyorum. Sistemi de aynı anda satmak istediğimden parça parça satmak da istemiyorum. Sizce ekran kartı fiyatlarının olması gereken düzeye çıkmasını mı bekliyeyim, yoksa şimdi mi satayım?

atiimargera

Aktif Üye
Uzman
Konular
1
ModArt Kredi
0
4000 serilerinin fiyatları hala tam oturmamışken, sat ya da satma demek çok sağlıklı olmayabilir, benzer bi durum bende de var büyük ihtimalle satıcam

Mert

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Hocam şuan ekran kartı piyasası çok karışık olduğu için diğer parçaları satıp ekran kartını bekletebilirsiniz gibi geliyor.

HerrSkorzeny

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
11
ModArt Kredi
0
benım de elimde bir 3070ti var, yeni kart alınca bosa cıktı kutuya koydum kaldırdım bekliyorum. mining cıkması kartlar yuzunden 2. el kart piyasası cok volatil ve asagı yonlu. ılana attım gelen teklıfler hıc hos degıl bekleyelım bakalım :)

ramazandeveli

Pro Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
Ucuz satıp ucuz almak mantıklı bence. Pahalı satıp pahalı almak zarardan başka bir şey değil.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.