Neler yeni

İndirim EA Racing Mega Collection 199 TL!

Umut Nas

Moderasyon Ekibi
Süper Moderatör
Konular
334
ModArt Kredi
0
Pakette güzel oyunlar var, almanızı tavsiye ederim. Paketteki hiç bir oyuna sahip olmamanız gerekiyor.
IMG_7317.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rory

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Şimdiden baharlar gelmiş gibi bir fiyat. Çok teşekkürler!

Nimble

Pro Üye
Uzman
Konular
55
ModArt Kredi
0
Biostar RX6400 zaten 3053TL 2800TL ne Allahsızlar

Unreal Engineer

Pro Üye
Uzman
Konular
40
ModArt Kredi
0
Yan hesaptan kendime hediye ettim fakat hesap kısıtlı olduğu için hala hediye gelmedi.Sizce hediye ne zaman gelir?

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
224
ModArt Kredi
0
Biostar RX6400 zaten 3053TL 2800TL ne Allahsızlar
La olum senin okuma yazman var onu anladık ta Gözün ve Çakraların neden kapalı?

199 TL ye veriyorlar indirim ile.

Hem dikkatli okumuyorsun hem de adamların günahını alıyorsun. Birde adamlara Allahsız diyorsun.
Bu kul hakkına ve iftiraya girmez mi? Durduk yere hem fiyatı yanlış gördün iftira attın hem de adamların günahını alıp Allahsız diyerek küfür ettin. Büyük kul hakkıdır bu diyim sana büyük günaha girdin şu an kardeşim.

İlk önce dua edip Allah'tan seni affetmesini dileyeceksin. Sonra da EA Games'ten, Steam'den ve buradaki insanlardan özür dileyip helallik almalısın.

Son düzenleme:

Nimble

Pro Üye
Uzman
Konular
55
ModArt Kredi
0
La olum senin okuma yazman var onu anladık ta Gözün ve Çakraların neden kapalı?

199 TL ye veriyorlar indirim ile.

Hem dikkatli okumuyorsun hem de adamların günahını alıyorsun. Birde adamlara Allahsız diyorsun.
Bu kul hakkına ve iftiraya girmez mi? Durduk yere hem fiyatı yanlış gördün iftira attın hem de adamların günahını alıp Allahsız diyerek küfür ettin. Büyük kul hakkıdır bu diyim sana büyük günaha girdin şu an kardeşim.

İlk önce dua edip Allah'tan seni affetmesini dileyeceksin. Sonra da EA Games'ten, Steam'den ve buradaki insanlardan özür dileyip helallik almalısın.
ben indirimsiz fiyatından bahsediyorum abi,Hem "Allahsızlar" diye buradakilere değil EAin kendisine fiyatlandırmasından dolayı dedim hasta mısınız olm ne diyonuz

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
224
ModArt Kredi
0
ben indirimsiz fiyatından bahsediyorum abi,Hem "Allahsızlar" diye buradakilere değil EAin kendisine fiyatlandırmasından dolayı dedim hasta mısınız olm ne diyonuz
1- İndirimsiz fiyata bakıp adamlara niye Allahsız diyorsun?
2- Sana düzgün şekilde yazdık hakaret etmedik küfür etmedik.
3- Yazdıklarımın nesini beğenmedin de disslike attın. Allahın kurallarına karşı mı geliyorsun. Yazdıkların kul hakkıydı yalan mı?
4- Sen bana mı Olum ve hasta mısınız diyorsun?

Nimble

Pro Üye
Uzman
Konular
55
ModArt Kredi
0
1- İndirimsiz fiyata bakıp adamlara niye Allahsız diyorsun?
2- Sana düzgün şekilde yazdık hakaret etmedik küfür etmedik.
3- Yazdıklarımın nesini beğenmedin de disslike attın. Allahın kurallarına karşı mı geliyorsun. Yazdıkların kul hakkıydı yalan mı?
4- Sen bana mı Olum ve hasta mısınız diyorsun?
1-"Şerefsizler" niyetine dedim,199TL olmuş eyvallah paylaşan arkadaşlara teşekkürler.He orada namussuzlara dedim,EAdeki müslüman adamla sorunum yok
2-Orada haklısın
3-Ben orada 2800TL fiyatdan bahsederken sen göz göre göre 199tl olmasından bahsettiğin için dislike attım,buradaki arkadaşlara Allahsız deseydim dediğin doğru olurdu,Kul hakkının yalan olduğunu hiçbir zaman söylemedim

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
224
ModArt Kredi
0
1-"Şerefsizler" niyetine dedim,199TL olmuş eyvallah paylaşan arkadaşlara teşekkürler.He orada namussuzlara dedim,EAdeki müslüman adamla sorunum yok
2-Orada haklısın
3-Ben orada 2800TL fiyatdan bahsederken sen göz göre göre 199tl olmasından bahsettiğin için dislike attım,buradaki arkadaşlara Allahsız deseydim dediğin doğru olurdu,Kul hakkının yalan olduğunu hiçbir zaman söylemedim

1- Yahu hiç bir şekilde ne Allahsız nede Şerefsiz diyemezsin zaten adamlara çünkü ticaret yapıyorlar. Hz Muhammed Ticareti farz kılmış. Bir oyun geliştirmek o kadar ucuz değil. Kaldı ki TL olarak pahalı olması Dolar olarak ta pahalı olduğu anlamına gelmez.

Eğer TL olarak pahalı olduğuna laf ettiysen Allahsız diye ettiğin hakaret direk Türkiye Hükümetine ve başındaki kişiye edilmiş olur.
Ülkemizin ekonomisi Türk Devleti ve Sayın Cumhurbaşkanımızın kontrolündedir.
Avrupa da 10$-30$ olan oyun senin ülkende Türk Lirası ile 200-300TL ediyorsa sorumlusu Steam veya EA Games değildir.

Sen devletimize ve Hükümetimize hatta ve hatta Cumhurbaşkanımıza alenen Hakaret etmiş oldun.
Cumhurbaşkanına hakaretten 1 hafta uzaklaştırma cezası veriyorum sana 🫵

Son düzenleme:

Ahmet Yavuz

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Ucuz diye zamanında NFS payback aldım 30 tl falandı sanırım şimdi bu 200 tllik efsaneyi ucuz paketi alamıyorum aslında tüm oyunlar var ama hesapta dursun diye alıcaktım yoksa Payback, Heat vs. bedava zamanında verildi zaten.

Umut Nas

Moderasyon Ekibi
Süper Moderatör
Konular
334
ModArt Kredi
0
Ucuz diye zamanında NFS payback aldım 30 tl falandı sanırım şimdi bu 200 tllik efsaneyi ucuz paketi alamıyorum aslında tüm oyunlar var ama hesapta dursun diye alıcaktım yoksa Payback, Heat vs. bedava zamanında verildi zaten.
Oyunu hesaptan silmeyi deneyebilirsim. Veya yan hesap açıp ona yolla.

Ahmet Yavuz

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Oyunu hesaptan silmeyi deneyebilirsim. Veya yan hesap açıp ona yolla.
Oyunu hesaptan silmeyi düşündüm evet muhtemelen öyle denicem olmazsa steam destek geri gönderiyor oyunu zaten.
2. öneriye gelirsek yan hesap açıp ona göndermek bence gereksiz olur.
Yani hesapta dursun diye 2. bir hesaba atmam saçma olur çünkü EA Play'de bu oyunlar bende zaten var hesapta dursun dediğim aktif olarak kullandığım hesaptan bahsediyorum.

Ahmet Yavuz

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
1- Yahu hiç bir şekilde ne Allahsız nede Şerefsiz diyemezsin zaten adamlara çünkü ticaret yapıyorlar. Hz Muhammed Ticareti farz kılmış. Bir oyun geliştirmek o kadar ucuz değil. Kaldı ki TL olarak pahalı olması Dolar olarak ta pahalı olduğu anlamına gelmez.

Eğer TL olarak pahalı olduğuna laf ettiysen Allahsız diye ettiğin hakaret direk Türkiye Hükümetine ve başındaki kişiye edilmiş olur.
Ülkemizin ekonomisi Türk Devleti ve Sayın Cumhurbaşkanımızın kontrolündedir.
Avrupa da 10$-30$ olan oyun senin ülkende Türk Lirası ile 200-300TL ediyorsa sorumlusu Steam veya EA Games değildir.

Sen devletimize ve Hükümetimize hatta ve hatta Cumhurbaşkanımıza alenen Hakaret etmiş oldun.
Cumhurbaşkanına hakaretten 1 hafta uzaklaştırma cezası veriyorum sana 🫵
Ceza bana kalırsa az bile çünkü ülkemizi yöneten bir insana kesinlikle hakaret edilmemesi gerek, istediği kadar çalsın çırpsın ama ülkeyi yöneten birine hakaret etmek bence çok yanlış.
Şimdi o bize "Sür**k" diyor bir işlem başlatılmıyor diyebilir bazı arkadaşlar haklılar ama yapıcak bir şey yok.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.