Neler yeni

Rehber Darkflash radiant dc-240mm cpu sıvı soğutma hakkında

elrodh1337

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar;
Sıvı soğutma ile ilgili video çekip youtube kanalıma ekleyecektim fakat son 2 gündür sürekli artçı sarsıntılardan dolayı ve elektrik gidip gelme durumlarından dolayı editleri yapamadım ve ssd elektrik yüzünden yandı videolarda gitti bu konuda hepinizden özür dilediğimi belirtmek isterim.
Ürün am5-am4 ve lga 115x/20xx(v3)/12xx/17xx serilerini destekliyor ayrıca msi mystic light-aura sync-rgb fusion 2.0-polychrome rgb anakart rgb desteği veriyor ben msi anakart kullandığım için mystic light üzerinden renklerini değiştirebiliyorum ve ısı değerlerini görebiliyorum ürünün içerisinden çıkan parçalar ise
1-adet darkflash cpu pompa
1-adet 240mm radyatör
2-adet 120mm a-rgb fan
ve bağlantı vidaları
DC240B_042312.jpg

Ürünün ayrıca ses konusunda neredeyse yok seviyelerde ve ses düzeyi oldukça hoşuma gitti
ürünün radyatör sıvı geçiş boruları ise kumaş sarım ve gerçekten kaliteli ve radyatörde kalite hissiyatı veriyor

IMG_20230409_120508.jpg

Isı değerlerine baktım şuan boştaki hali ile değerler görseldeki gibi;
1.png

Oyunlarda ise arkadaşlar testlerini yaptım fakat ssd yandığı için görselleri ekleyemedim :(
fakat Battlefield 5 ve battlefield 1 ısı değerleri 50-60 derecelerde
valorant ve cs go değerleri 50-55 dereceleri gördü fakat uzun süre oynadığımda valorantta 62 dereceyi gördü ısı değerleri arkadaşlar

ürün sadece n11.com üzerinde satılıyor ve nays e-bankacılık ile 1080 liraya denk geliyor bu dolar kurunda bu fiyata alabileceğiniz en makul sıvı soğutmadır ürün ile ilgili ücretinin hakkını verdiğini ve memnun bıraktığını belirtebilirim piyasadaki bilindik markalarla kıyaslarsak tabiki eksi tarafları var örnek olarak vidalar kalitesiz olduğunu belli ediyor ve 1 adet vida aşırı sıkmaktan kırıldı ayrıca soğutucu backplate'i çok kaliteli birşey değil 5 üzerinden 2.5 alır ama fiyata göre gerçekten makul

umarım yararlı olmuştur kendinize iyi bakın sağlıcakla kalın
umarım beğenmişsindir abi Levon Turaç ModArt Levon :)

Unreal Engineer

Pro Üye
Uzman
Konular
40
ModArt Kredi
0
Bu işlemci için soğutması iyiymiş.Fiyatta güzel.i3 12100f işlemci için alasım geldi:)

giravu

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
bende daha yeni satın aldım. ryzen 5 3600x için bakalım nasıl olacak.

şunu eklemeliyim hiç kimse adam gibi yorum yapıp, incelememiş eline sağlık valla. adama soruyorum alınır mı diye adam bu olmaz bu çöp diyip 7 8 binlik asus'un sıvı soğutucusunu atıyor bana kafayı yiyecek gibi oldum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.