Neler yeni

Csgo için en uygun monitör hangisi?

Safadmrzn

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Bütçe
11000 TL
Arkadaşlar öncelikle merhaba herkeze, profesyonel olmasada csgo oynuyorum yeni bir monitör alıcam bütçe max 11.000tl
Şu üçü arasında kaldım yardımcı olabilirmisiniz.

Alienware 24.5" AW2523HF 360Hz 0.5ms 2xHDMI DP USB3.2 FreeSync Premium Fast IPS Gaming Monitör​

Viewsonic XG251G 62,2 cm (25 inç) Oyun Monitörü (Full-HD, IPS Panel, 1 ms, 360 Hz, G-Sync, NVIDIA Reflex, HDR 400, RGB Aydınlatma, HDMI, DP, Yüksekliği Ayarlanabilir) Siyah​

Yada en son

BenQ Zowie 24.5' XL2546K 0.5ms 240hz HDMI,DisplayPort E-Spor Gaming Monitör​

360 hz istiyorum normalde ama zowie malesef 20000 binin uzerinde 360 hz olan versiyon sizce bu 360 hzliklerden birinimi yoksa 240 hz zowiemi almaliyim simdiden teşekkür ediyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rory

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
DELL AW2523HF, gayet işinizi görecektir. BenQ XL2546K modeli şu anki fiyatını haketmiyor, gereksiz pahalı.

MuratNL

Aktif Üye
Uzman
Konular
3
ModArt Kredi
0
Kaliteli monitördür.

Link Removed

Safadmrzn

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
DELL AW2523HF, gayet işinizi görecektir. BenQ XL2546K modeli şu anki fiyatını haketmiyor, gereksiz pahalı.
teşekkür ediyorum vatanda kısa sürelik 9800 düştü hemen aldım

Rory

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
teşekkür ediyorum vatanda kısa sürelik 9800 düştü hemen aldım
Hayırlı olsun hocam. Monitör ile ilgili deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz, dilerseniz inceleme de yazabilirsiiniz. Yardım ederim. Ürün hakkında yardım gerekirse etiket atmanız yeterli.

Safadmrzn

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Hayırlı olsun hocam. Monitör ile ilgili deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz, dilerseniz inceleme de yazabilirsiiniz. Yardım ederim. Ürün hakkında yardım gerekirse etiket atmanız yeterli.
Teşekkür ederim hocam elime ulaştığında deneyimlerimi paylaşmak isterim çok teşekkür ederim ulaşırım size.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Şu anda çevrim içi üye yok.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.