Neler yeni

bu protein tozlarının aralarında fark var mıdır?

emirhan1234

Aktif Üye
Uzman
Konular
46
ModArt Kredi
0
Herkese merhabalar spor için protein tozu almak istedim de fotoğraftaki 800tl trendyoldaki de 800tl fakat tozun kendi sitesinde ise 557tl bunların aralarında bir fark var mı?
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• 1672863367943.png
    1672863367943.png
    31.3 KB · Görüntüleme: 68

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Aralarında fark yok gibi. Besin değerleri varsa atın bakayım. Faha fp ürünler olabilir.
Protein tozu saç da dökermiş. Haberimiz yok 😀

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Aralarında fark yok gibi. Besin değerleri varsa atın bakayım. Faha fp ürünler olabilir.
Genetik den gelen varsa tetikleyebilir
örnekleri var kullanıp saçı seyrekleşen arkadaşlarım da var

emirhan1234

Aktif Üye
Uzman
Konular
46
ModArt Kredi
0
yanlış linki atmışım 2 tane trendyol linki gitmiş yukarıda yeni farkettim kendi sitesinin linki Link Removed

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Bu tür takviye edici ürünler doğal değil genetiksel olarak laboratuvar ortamında üretilmiş ürünlerdir
yan etkileri bir müddet sonra ortaya çıkmaya başlar en güzel doğada var zaten yeşil yapraklı tüketilen gıdalar
süt ürünlerinde bolca var bu proteinler
Ben bir zamanlar büyük bir ilaç şirketinde satış ve dağıtım elamanı olarak çalışıyordum
nasıl üretildiklerini biliyorum kimseye tavsiye etmiyorum almayın

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Bu tür takviye edici ürünler doğal değil genetiksel olarak laboratuvar ortamında üretilmiş ürünlerdir
yan etkileri bir müddet sonra ortaya çıkmaya başlar en güzel doğada var zaten yeşil yapraklı tüketilen gıdalar
Ben bir zamanlar büyük bir ilaç şirketinde satış ve dağıtım elamanı olarak çalışıyordum
Marketteki bir koladan daha zararlı değiller. Tersine faydaları daha fazla. Bana kullanmayın diyenler genelde 100 kilo oluyor. Buna çok gülüyorum.
Proteini yemeklerden alayım desen piyasa malum. Tavuk göğüs 70tl olmuş. Etten bahsetmiyorum bile. Hergün hergün hangi cep dayanır.

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Marketteki bir koladan daha zararlı değiller. Tersine faydaları daha fazla. Bana kullanmayın diyenler genelde 100 kilo oluyor. Buna çok gülüyorum.
Proteini yemeklerden alayım desen piyasa malum. Tavuk göğüs 70tl olmuş. Etten bahsetmiyorum bile. Hergün hergün hangi cep dayanır.
70 lirayı çok görüp 500 1000 tl 1 kutu protein almak mantıklı değil ben 63 kiloyum valahi kilo almıyorum kolay kolay

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
70 lirayı çok görüp 500 1000 tl 1 kutu protein almak mantıklı değil ben 63 kiloyum valahi kilo almıyorum kolay kolay
2kg protein beni 2 ay götürür ama sadece tavuk için günde 50 tl lazım. Ayrıca spordan hemen sonra içilen protein, maximum antreman verimliliği sağlar.
Bugün sen marketten paketli herhangi bir gıda aldığında zaten yeterince zararlı besin alıyorsun.

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
2kg protein beni 2 ay götürür ama sadece tavuk için günde 50 tl lazım. Ayrıca spordan hemen sonra içilen protein, maximum antreman verimliliği sağlar.
Bugün sen marketten paketli herhangi bir gıda aldığında zaten yeterince zararlı besin alıyorsun.
sende haklısın ne diyim fiyatlar ucuk ürünlerde fiyat konusunda zaten bir belkentimiz yok düşmezde bakalım zaman ne diyecek

camelCase

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
ModArt Kredi
0
"Genetiksel" G E N E T İ K S E L 🙃
🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃

Schizophrenic

Aktif Üye
Uzman
Konular
15
ModArt Kredi
0
Dostum aralarında bir fark yok ama bu protein tozu bile değil çöp , eğer vücut geliştirme sporu ile ilgileniyorsan ve temiz bir kazanım istiyorsan kaliteli '' whey protein '' kullanman gerecektir , fiyat olarak uygun olan her ürün sana şeker , fazladan kalori, yetersiz içerik olarak geri dönecek gelişim göstermeyeceğin gibi geriye atacaktır seni weider , olimp , musletech ,optimum gibi markalar ilk tercihin olsun , emin ol fiyatları yüksek olsa da kazanımı yarı fiyata alacağın ürünlerden kat kat fazla olacaktır.
Bunlar denenmiş tecrübe edilmiş durumlardır :)

emirhan1234

Aktif Üye
Uzman
Konular
46
ModArt Kredi
0
Dostum aralarında bir fark yok ama bu protein tozu bile değil çöp , eğer vücut geliştirme sporu ile ilgileniyorsan ve temiz bir kazanım istiyorsan kaliteli '' whey protein '' kullanman gerecektir , fiyat olarak uygun olan her ürün sana şeker , fazladan kalori, yetersiz içerik olarak geri dönecek gelişim göstermeyeceğin gibi geriye atacaktır seni weider , olimp , musletech ,optimum gibi markalar ilk tercihin olsun , emin ol fiyatları yüksek olsa da kazanımı yarı fiyata alacağın ürünlerden kat kat fazla olacaktır.
Bunlar denenmiş tecrübe edilmiş durumlardır :)
yok bir kere denedim bir sıkıntısı yok kullanan arkadaşlarım da var ama ne yapacağım bilemedim .d

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.