Neler yeni

5000 TL bandında kulaklık arıyorum

Recep0726

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Bütçe
5000 TL
Merhabalar arkadaşlar 5.000 tl civarında mikrafonlu uzun ömürlü kullanabilecegım kulaklık arıyorum
Kablolu vs kablosuz farketmez siyah renk olursa daha iyi olur
Yardımlarınızı bekliyorum :)

Menczz

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Link Removed

TackleBarry

Aktif Üye
Uzman
Konular
2
ModArt Kredi
0
Valla nasıl alırsın bilmiyorum ama alabilirsen Astro A50 Gen4 almanı tavsiye ederim. Takınca kafanda olduğunu bile unutuyorsun. Böyle bir deneyimle başka bir kulaklıkta karşılaşamazsın.

URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
kulaklıklarla ilgili pek bir bilgim yok fakat garanti konusunda gerçekten müşteriyi mağdur etmemeye özen gösteren markaları seçersen pişman olmazsın. Kendimden örnek vereyim SS Arctis 5 kullanıyorum hoparlörde sorun oldu ve mikrofonda cızırtı yapıyor. SS e mail attım garantisi daha yeni bitti ücretlide olsa yardımcı olabilir misiniz diye. Aldığım cevap 1600 TL karşılığında yaparız. İtopyada sıfırı 1700 TL idi. Sıfırı bu fiyata var diyerek mail attım ama cevap verme nezaketinde bile bulunmadılar. Müşteriyi kaçırmaya veya soymaya yönelik değilde gerçekten yardımcı olmayı isteyen firmaları seçmek önemli. Astro A50 Gen4 başarılı Rtings sitesinde detaylı incelemesi mevcut fakat stoklarda şuan yok yukarıda arkadaş eklemiş zaten. Ben HS80 wireless Premium almayı düşünüyorum ama indirimleri bekliyorum açıkçası HS80 wireless'te gayet güzel seçenek bence.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Şu anda çevrim içi üye yok.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.